SELÇUK ŞEKER SVEEGİYİM
top of page
 • Facebook ile kayıt olmak için
  Siteye kayıt olmak için (Kaydol) tıklayınız. Facebook ile kayıt olmak için ( Facebook ile hesap oluşturun) tıklayınız. Kullanmak istediğiniz (hesap adı) seçiniz. Site yöneticisi tarafından üyelik işleminiz onaylandıktan sonra siteye giriş yapabilirsiniz.
 • Google ile kayıt olmak için
  Siteye kayıt olmak için (Kaydol) tıklayınız. Google ile kayıt olmak için ( Google ile hesap oluşturun) tıklayınız. Kullanmak istediğiniz (hesap adı) seçiniz. Site yöneticisi tarafından üyelik işleminiz onaylandıktan sonra siteye giriş yapabilirsiniz.
 • Eposta ile kayıt olmak için
  Siteye kayıt olmak için (Kaydol) tıklayınız. E posta ile kayıt olmak için ( E postanızla kaydolon) tıklayınız. Kullanmak istediğiniz (hesap adı) seçiniz. Site yöneticisi tarafından üyelik işleminiz onaylandıktan sonra siteye giriş yapabilirsiniz.
 • İyzico ile ödeme yapmak
  Ürünlerdeki iyzico ödeme link tıklayın. İyzico Korumalı Alışveriş ile Ödemeni iyzico Korumalı Alışveriş güvencesinde, 7/24 canlı destek ve tek tıkla ödeme avantajlarıyla yapabilirsin. KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTI İLE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ. İyzico hesabınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

SELCUK SEKER SVEE TİCARET

  sveegiyim.com Ismarla üzerine sipariş alan bir işletmedir. Etek, Pantolon, Elbise, Üst grup giyim, Ceket, Dış giyim . Ürünlerinden seçebilirsiniz.

bottom of page